Výrobci

Prohlédnuté produkty

3M PELTOR Elektronická sluchátka ComTac XPI Zobrazit větší

3M PELTOR Elektronická sluchátka ComTac XPI

MT20H682FB-02

Nový produkt

Profesionální armádní střelecká sluchátka Peltor ComTac jsou vybavena elektronickým chráničem sluchu s útlumem závislým na úrovni okolního hluku.

Více informací

na objednávku

12 580 Kč s DPH

Extrémní prostředí a situace vyžadují extrémně spolehlivé vybavení, přičemž tyto sluchátka splňují ty nejpřísnější armádní požadavky na odolnost a funkčnost. Souprava je též vybavena nejvyspělejší technologií přenosu zvuku z okolí s funkcí ekvalizéru, díky němuž se uživatel sluchátek může plně soustředit na svůj úkol. Po nasazení sluchátek 3M PELTOR ComTac a po zapnutí funkce s elektronickou ochranou sluchu lze bezpečně poslouchat okolní zvuky, ovšem hluk je snímán a automaticky regulován (zesílen nebo zeslaben) na bezpečnou úroveň.

Tato sluchátka jsou speciálně navržena a vyvinuta pro potřeby profesionálních střelců z armádních a policejních složek celého světa a vyznačují se komfortnějším a dostatečným prostorem na uši. Jsou vybaveny vstupním audio konektorem pro připojení mobilního telefonu nebo jiného externího audio zařízení. Sluchátka umožňují zcela nezávislé aktivní ovládání hlasitosti pro oba audio vstupy. Externí signál má však vždy prioritu a bude ve sluchátkách reprodukován i při nízkém stavu baterií.

Sluchátka disponují i automatickou funkcí vypnutí odposlechu okolí. Pokud není dvě hodiny použita žádná funkce, sluchátka se vyponou, nastavení funkcí se ovšem uloží do paměti a při opětovném zapnutí sluchátka fungují dle posledního uloženého nastavení. Sluchátka nabízejí i režim zátek do uší (zasiluje hlasitost při nošení soupravy ve spojení se zátkami do uší v extrémně hlučném prostředí).

Životnost baterií je přibližně 500 hodin. Před vybitím baterií sluchátka ComTac automaticky upozorňují výstražným signálem. Barva mušlových chráničů je vojenská zeleň.

 

Parametry:

- plně nezávislá duální sluchátka pro interní komunikaci nebo rádiový signál

- kompatibilita s většinou balistických příleb na trhu

- poslední nastavení se při vypnutí ukládá (kromě plug mode)

- automatické vypnutí po dvou hodinách nečinnosti

- útlum SNR 28 dB

- napájení pomocí dvou AAA baterií (součástí balení)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: