Výrobci

SELECTION ARMORY

 

Již několik let provozujeme obchod SELECTION STORE s vojenským, taktickým a outdoor vybavením nejvyšší kvality od předních světových výrobců nebo tuzemské výroby. Jak jste již poznali, nabízíme to, co nás zajímá a s čím pracujeme.

 

Vzhledem k tomu, že nezacházíme jen s vybavením, ale i s palnými zbraněmi, zbraňovými doplňky a jejich úpravami, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku. Stejně jako u výstroje, tak i u palných zbraní, nebudeme nabízet neprověřené nebo nekvalitní zbraně, ale prověřené a osvědčené modely nejlepších výrobců.

 

Stejně jako u vybavení se naše znalosti a zkušenosti opírají o mnoho let práce, pokusů a omylů a palné zbraně nebo doplňky zbraní osobně používáme, nebo máme plně vyzkoušeny.

 

Chceme se o praktické i taktické zkušenosti a znalosti v dalším odvětví podělit i s vámi, kdo  stejně jako my chápe, že moderní svět nabízí různé druhy hrozeb a nebezpečí, a jen nejlepší ověřený nástroj nabízí plnohodnotnou ochranu. Zároveň se může jednat o sběratelský doplněk, sportovní náčiní či jen pro radost a relax.

 

Palné zbraně, které nabízíme, stejně jako jejich doplňky, používají příslušníci speciálních sil i konvenčních vojsk a bezpečnostních složek, sportovci, střelci a nadšenci po celém světě.  Všem nabízeným typům palných zbraní věříme a známe je nebo je sami používáme.

 

Testováno v divočině, v boji a v městské džungli - to je vybraná výstroj a výzbroj pro ty, kdo žijí na plno. Tedy pro vás.

Prodejna Selection

Prodejna Armory

Prodejna Armory